Späť

DARČEKY, KTORÝMI ŽENU NEPOTEŠÍTE

12. december 2015

Vianoce už klopú na dvere, ľudia sa tlačia v obchodoch v nekonečných radoch a vy ešte nemáte nakúpené darčeky pre vaše nežné polovičky. Veď povedzte, koľkokrát si všetko nechávate na poslednú chvíľu a potom sa už nezaoberáte vymýšľaním originálnych darčekov pre vaše partnerky?


Každá žena si predsa zaslúži radosť pod vianočným stromčekom a rozhodne býva rada veľmi milo prekvapená. Takmer všetky ženy majú vo vlastnom DNA záľubu v rozbaľovaní darčekov a vždy sú plné očakávaní. Dokonca niektoré stihnú tesne pred sviatkami snoriť po skriniach a hľadať ukryté darčeky. Tak, aby ste partnerky nesklamali, musíte sa vyvarovať nasledujúcim veciam, ktoré by ste im určite nemali kúpiť a ktoré ich nikdy až tak veľmi nepotešia. Výnimka platí iba vtedy, ak vás o ich kúpu samy požiadajú. Inak povedané, ak sa im už minul pleťový krém alebo sa im pokazila žehlička, sú si vedomé ich naliehavej nutnosti a ich kúpu za darček určite nepovažujú. Napriek tomu, že vám povedia o týchto veciach, stále dúfajú aspoň v drobné prekvapenia.

Pár vecí, ktorými radosť zaručene neurobíte

Denný a nočný krém

Darčeky pre ňu nevhodné

Tak krémy jej nekupujte najmä, ak ich od vás dostáva každý rok. Je to nudné, nezáživné a vôbec nie prekvapivé. Vy ju musíte okúzliť a vyvolať jej úsmev na tvári. Keď uvidí krémy, tak len poďakuje a odloží ich medzi kopu už rozbalených darčekov. A ak si myslíte, že ženu nepotešíte ničím iným, len samotným krémom, tak ste naozaj na omyle. Skúsili ste jej už niekedy dať namiesto krému napríklad brošňu? Hovoríte, že ju nenosí? Áno, lebo ju nikdy od vás nedostala. Ale, ak ju od vás dostane a bude korešpondovať s jej štýlom a osobnosťou, verte, že ju bude mať na sebe dosť často. A ešte sa s ňou bude chváliť na každom kroku a pri každej príležitosti.

Diár

Darčeky pre ňu nevhodné

Môže byť pekným darčekom, ak je jeho veľkou milovníčkou a každoročnou zberateľkou a vy viete, že ešte na rok 2016 žiaden diár nemá. Najhoršie je, ak jej podarujete diár, ktorý ste dostali v práci a zároveň obsahuje firemné logo vášho zamestnávateľa. A takéto prekvapenie k tomu najviac zaklincujete darčekovým perom. Skúste sa v tom momente, keď vaša partnerka rozbalí darček a uvidí diár s perom, vžiť do jej situácie. K tomu vidí ešte vašu usmiatu tvár, mysliac si, že vám nepríde na to, ako ste sa k týmto drobnostiam dostali. Namiesto toho jej radšej podarujte vkusný a hrejivý šál.

Ponožky palčiakoveho typu

Darčeky pre ňu nevhodné

Je jedno, že máte zmysel pre humor a že ich jednoducho obľubujete, týmto však na partnerku dojem neurobíte. Pre ňu sú takéto ponožky neatraktívne a presnejšie povedané nadmieru odpudivé. Skôr jej urobte radosť krásnymi rukavicami, ale pozor, nie tými do kuchyne, ktoré jej majú ruky ochrániť pred horúcimi hrncami. Lepšie spravíte, ak jej kúpite set pozostávajúci zo spomínaných zimných rukavíc a čiapky s kožušinovým brmbolcom.

Hlinená soška alebo váza

Tak na takéto darčeky si ženy nepotrpia. Možno iba v prípade, keď ste sa presťahovali do nového bytu/domu a práve teraz si ho zariaďujete. Rovnako jej môžete kúpiť takýto umelecký výtvor, ak je ich vášnivou zberateľkou a toho roku sa jej nepodarilo zohnať tú sošku z limitovanej edície. Ak jej chcete urobiť radosť, nikdy nič nepokazíte ďalšou novou značkovou kabelkou, ktorú predsa vaša žena vždy tak veľmi potrebuje. 

Šťastie vašej ženy sa rovná vášmu úspechu

Darčeky pre ňu nevhodné
A ako zistíte, že ste boli tohto roku počas Vianoc úspešní?

Ak žena niečo potrebovala a dúfala, že to pod vianočným stromčekom nájde, zo slušnosti sa pousmeje, zareaguje slovami „pekné“ a „ďakujem“ a rozbalený darček dá bokom. Počas večera sa už k nemu nevráti a len ho odloží na svoje miesto. Vtedy zistíte, že váš darček u nej nezabodoval.

Ale, ak sa po rozbalení darčeka na vašej partnerke ihneď rozžiaria oči, nahodí široký úsmev a ten jej ostane na tvári aj naďalej, pričom svoju novú vec stále obdivuje, hore a dole skúša a vkuse o tom rozpráva, tak ste jasný výherca a šťastlivec. Naplnili ste očakávania svojej milovanej.

Vďaka spomínaným tipom, čo nekupovať pre vašu partnerku sa vyhnete minimálne jednej hádke a v tom najhoršom prípade tichej domácnosti počas celých sviatkov. Tak čo, dáte si povedať?


Text a foto: Pubo, pixabay

Tagy

darčeky darčeky pre ženu nevhodné šál čiapka rukavice kabelka