Späť

Milujeme zimné pleteniny!

18. január 2016

Každý rok investujeme do nových kabátov, čižiem a zimných doplnkov. Lenže my sa chceme páčiť aj vtedy, keď si kabát dáme dole. Vtedy sa dominantou nášho zimného outfitu stávajú najmä svetre a nohavice. Jedným z najvýznamnejších a najtrendy basic kúskov zimy je jednoznačne kardigán.


Je fajn mať v šatníku aj mikiny, ale len s kardigánom dosiahnete pravú eleganciu. Navyše, okrem toho, že pôsobí veľmi štýlovo, je aj veľmi pohodlný a zahreje vás počas chladných zimných dní. Jeho dĺžku ľahko schováte pod dlhý kabát alebo ho môžete nechať vykukať spod kabáta, najlepšie spod dlhého voľnejšieho kabáta.

Kardigány
Vieme ako nosiť kardigán

Ak premýšľate nad farbou kardigána, je dobré mať kardigán v neutrálnej farbe. Ale o mnoho lepšie spravíte, ak si vyberiete kardigán vo výraznejšej farbe alebo so vzorom. Váš zimný outfit, tak bude pôsobiť nevšedným dojmom a bude o niečo zaujímavejší, než ten v neutrálnej farbe. S kardigánom si skvelo budú rozumieť kožené nohavice a skinny džínsy. Alebo dobre bude vyzerať aj so splývavými šatami. Stačí k nim doladiť jednoduchý top a šperk, napríklad náušnice a môžete vyraziť. Pozor si dávajte na mini sukne, tie radšej nechajte odložené tam, kde ich máte, vo vašom šatníku. Radšej ku kardigánu zvoľte úzku sukňu do pásu.
Kardigány
K zime sa skvelo hodia potlače s nórskym vzorom. Tak prečo si nekúpiť kardigán práve s týmto vzorom? Nemusíte sa báť, že vás outfit stratí ma elegancií, práve naopak. Tento vzor zaradili do svojej kolekcie aj módny návrhári Tommy Hilfiger a Louis Vuitton.

Kardigány
Spokojnosť spočíva vo výbere materiálu

V súčasnosti nájdete kardigány vyrobené z rôznych materiálov, je len na vás, ktorý z nich si vyberiete. Pokiaľ nechcete, aby vás kardigán za celý deň jeho nosenia "dohrýzol", vyhnite sa umelým materiálom, ktoré majú na svedomí aj nadmerné potenie, a to nechceme. Vyberajte radšej z prírodných materiálov, ktoré zaručia vaše pohodlie.

Kardigány
Text a foto: Vladimíra Falatová z blogu vladiesblog.blogspot.sk

Fatalová


Tagy

kardigán kabát sukňa s vysokým pásom skinny džínsy