Späť

Batohy Herschel uchvátili celý svet

21. október 2015

Značka Herschel Supply v krátkom čase očarila svet kvalitnými a do detailov prepracovanými batohmi a taškami. Táto značka dokázala to, o čo sa mnohé márne pokúšajú dlhé roky. Batohy a tašky Heschel sa módnym trendom neprispôsobujú, naopak – módu tvoria. Tieto módne doplnky dnes poznajú ľudia v 50 krajinách sveta, kúpiť si ich môžete vo viac ako 5000 obchodoch. Máme to šťastie, že batohy Herschel, ktoré sa stali ikonami, sa dajú dnes kúpiť aj na Slovensku.


Batohy Herchel nosí každý. Neviete si vybrať? Inšpirujte sa osobnosťami ako sú Seth Rogen, David Beckham, Pharrell Williams, Ryan Gosling či Margot Robbie.

Alebo sa jednoducho nechajte očariť.

batoh Herschel Supply

batoh Herschel Supply

batoh Herschel Supply

batoh Herschel Supply

batoh Herschel Supply

batoh Herschel Supply

batoh Herschel Supply


Jednoduchosť je dokonalosť

Neobyčajný look s basic kúskami a príjemný akcent klasického batohu Herschel Supply. Batoh celý príbeh dotvára a mení náš názor na jednotlivé časti nášho outfitu. Ležérnosť, pohodlnosť a štýl v jednom. Kabelky teraz pôjdu bokom, necháme to len na náš batoh, ktorý nás bude sprevádzať celý čas.
Klasický batoh Herschel Supply

Bez pohodlnosti ani na krok

Aj keď sme už letným dňom dali zbohom, slnečné lúče nás ešte neopúšťajú. Hladné tóny modrej sa objavujú aj na batohu Herschel Supply typu Heritage Navy Portal. Odporúčam ho skombinovať s bielymi kúskami a s boyfriend džínsami, ktoré sú nesmrteľné a ešte stále in.
Heritage Navy Portal Herschel Supply

Nebojte sa kombinovať

Prestaňme smútiť za letom a buďme radi, že sme si konečne mohli vyvetrať naše teplé svetríky, ktoré nám budú robiť spoločnosť celú jeseň. Kombinovať elegantné kúsky so športovými? Pred rokom by sme si ešte pomysleli, že to sa predsa nedá a vyzeralo by to príšerne. Zistili sme, že sme sa veľmi mýlili a rozhodne by sme to mali vyskúšať. Elegantný maxi klobúk, jednoduché džínsy, pletený sveter so sivým nádychom, klasické športové tenisky a batoh Herschel Supply Pop Quiz so zaujímavým detailom.
batoh Herschel Supply Pop Quiz

Vyrazte na ďalšie dobrodružstvo

Obľúbeným kúskom sa stali aj tieto dekoratívne čipkované crop topy s hlbokým výstrihom. Perfektne sa hodia k sukniam s vyšším pásom a ak ich vieme vhodne skombinovať pomôžu nám vytvarovať skvelú postavu. Menšie nedokonalosti môže zakryť aj kardigan v military zelenej farbe. Skvelá zostava pre jemné jesenné dni a už nám nezostáva nič len vyraziť na dobrodružstvo s azda najslávnejším batohom Herschel Supply „Little America“.
batoh Herschel Supply Little America

Text a foto: Izabella Matyóová z blogu Sydney Sleek, Heschel 

Tagy

batoh batoh Herschel Supply ruksak Herschel móda módne ikony Seth Rogen David Beckham Pharrell Williams Ryan Gosling Margot Robbie