Späť

TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY PRE NEHO

11. december 2015

Nie každý rád počúva, že Vianoce sú už za dverami, ak nechcete zažívať chaos počas predvianočného nakupovania, treba konať. Veď nechcete, aby vám z toho predsviatočného zhonu pribudol, čo i len jeden šedivý vlas. Je dobre, ak patríte k tým, čo dopredu plánujú a ak už vznikne nejaká nečakaná situácia, tak improvizujú. Tie hlavné darčeky majú už pomaly nakúpené a ak im niečo dodatočne napadne, tak to ešte pozháňajú a kúpia. Neradi niečo nechávajú na náhodu.


Vianoce sú čoskoro tu a vy musíte naisto rozmýšľať, čo kúpite

Sviatky sa blížia a pripomínajú sa nám v televízii, v rádiu, na veľkých billboardoch na stenách budov, či bohatou trblietavou výzdobou v nákupných centrách. Je čas premýšľať, aké darčeky pre neho by ste mali nakúpiť. Buďte pripravené na tieto sviatky pokoja a radosti. Čím skôr vyberiete, tým skôr sa budete môcť pokojne tešiť na tento pekný sviatok. Stres vám bude v tomto prípade na kilometre vzdialený. Naozaj, ak vám na vašom partnerovi, otcovi, bratovi záleží, tak radšej darčeky nakúpte hneď a zaraz. Pretože, čo majú dnes, už nabudúce môže byť vykúpené. 

Bežnými darčekmi pre neho znamená ísť na istotu


Čo ženy dávajú najčastejšie svojmu opačnému pohlaviu? Medzi bežne radené darčeky spravidla patria ponožky, spodná bielizeň, pyžamo, papuče a drogéria. Muži tieto spomínané darčeky aj od žien očakávajú a dokonca poniektorí im zoznam týchto darčekov vopred nadiktujú. Dobre viete, že muži nie sú nároční a považujú sa za praktických č sa o ženách určite povedať nedá. Takéto štandardné darčeky pre mužov sú na jednej strane dobré, pretože pre ženy je to jednoduchá cesta, pri ktorej nemusia dlho rozmýšľať a vymýšľať. A dokonca vedia, že týmito darmi nič nepokazia. Ale...netreba ísť len na istotu, pretože to nemá s odvahou nič spoločné. Skúste preto aj trošku zariskovať, prekvapiť, či očariť, a preto čítajte ďalej.

Tipy na darčeky pre neho

Ak ich tento rok chcete naozaj prekvapiť a zaujať, tak sa nechajte inšpirovať dnešnými tipmi. V podstate ide o známe veci, ale mnohokrát vám v danom momente ani nenapadnú, že?

Opasok – športový opasok k módnym džínsom alebo elegantný kožený opasok k obleku. Nemusí to byť len čierna alebo hnedá farba, ale skúsiť môžete aj značkový opasok v sivej alebo tmavomodrej farbe.

Darčeky pre neho
Kľúčenka – čierna alebo koňaková kožená kľúčenka a môže byť zároveň aj taká, do ktorej muž schová nielen svoje kľúče, ale dokáže si tam uložiť aj nejaké peniaze.

Darčeky pre neho
Malá taška cez rameno – nie každý chlap má rád akékoľvek tašky, a svoje napríklad peňaženky radšej odkladajú do náprsného vrecka svojej bundy. Ale, ak raz vyskúšajú malú tašku cez rameno, do ktorej sa schová takmer všetko od kľúčov cez peňaženku až po mobil, hneď ocenia jej praktickosť.

Darčeky pre neho
Peňaženka – aj keď vám tvrdia, že ich inak natrhnutá alebo odretá peňaženka je v poriadku, nedajte na také slová a prekvapte nejakou novou koženou, s pekným decentným dizajnom.

Darčeky pre neho
Kožený obal na doklady – niektorí sa nechajú presvedčiť, ak im poviete, že nie je správne nosiť svoje osobné doklady spolu s peniazmi v peňaženke. Pretože, ak chce zlodej potiahnuť peniaze, potiahne aj jeho osobné doklady. Preto je vždy lepšie, ak má muž peniaze oddelené od týchto dokladov. Tu je vhodným darčekom kožené puzdro, kde si doklady dobre schová.

Darčeky pre neho
Hodinky – nejedného chlapa dokážu potešiť práve hodinky, či už športové alebo elegantné. Vy najlepšie viete, aké práve potrebuje. Vítané je, ak má muž jedny športové a druhé elegantné.

Darčeky pre neho
Cestovná taška – mohla by byť tiež zaujímavým darčekom pre muža. Ak patrí k tým, ktorí často a radi cestujú, neváhajte ani sekundu. Dnes máte možnosť vyberať od klasických športových až po elegantné, ktoré zladia, či už k obleku alebo aj k bežnému pohodlnému oblečeniu do mesta.

Darčeky pre neho
Dáždnik – každý džentlmen by mal mať jeden kvalitný dáždnik, ktorý ho ochráni pred nepriaznivým počasím, prípadne poskytne ochranu jeho nežnej polovičke, ktorá si zabudla svoj dáždnik doma.

Darčeky pre neho
Župan – nielen dámy, ale aj páni by mali vlastniť župan, ktorý im hlavne po kúpeli zabezpečí pohodlie. Rovnako je ideálny po ránu, ak si ho muž oblečie na svoje pyžamo. Nielenže ho zahreje, ale takto nahodený určite zaboduje u svojej milovanej partnerky, ktorá sa práve prebudila. Známe a bežné sú froté župany, ale kúpiť môžete aj flanelové alebo hodvábne.

Darčeky pre neho
Tip na záver

Ak viete, že potrebuje nejaké pekné značkové džínsy alebo si vyberal medzi zaujímavými pánskymi svetrami, tak mu kúpte darčekovú poukážku, vďaka ktorej si bude môcť vybrať zo značkového e-shopu ponúkajúceho módne oblečenie a doplnky.

Pánske rifle

Text a foto: Pubo, pixabay

Tagy

darčeky Vianoce opasok pánska taška peňaženka pánske džínsy