Späť

JARNÉ TRENDY TAK TROCHU INAK

08. apríl 2016

Po zime treba opäť pripraviť revíziu šatníka. Nie je na škodu zistiť, čo je vám ešte dobré, čo už nie, prípadne čo by ste si mali nové dokúpiť. Ak sledujete trendy, tak určite máte v malíčku aj tie jarné. Stále sú aktuálne strapce, zvonové nohavice, kárované košele, úzke sukne v dĺžke po kolená alebo oblečenie v pastelových farbách – v modrej a ružovej. Avšak v jarnom období existujú aj ďalšie módne novinky a aké, tak na ne sa poďte pozrieť práve teraz.

Jarné trendy

Nemusíte čakať na dážď, aby ste zažili dúhu

Jarné trendy

Určite každá z vás si nájde nejaký ten vzor na svojom tričku, džínsoch, šatách alebo na obľúbenej kabelke. Známe a často nosené sú motívy kvetov, pásikov, bodiek, či zvieracie motívy. Ale počuli ste už o dúhe, ktorá môže byť kdekoľvek na odeve alebo doplnku? Áno, dúhu tentokrát nájdete na vašich mini šatách bez rukávov od RED Valentino, na trendovej mini kabelke napríklad od značky FENDI, na mäkkej pohodlnej mikine, prípadne si dúhu domaľujte na staršie džínsy, ktorým tak dodáte mladší vzhľad.

Obalené v zlate od hlavy po päty

Jarné trendy

Máloktorá z vás miluje zlatú a prednosť dávate radšej strieborným veciam. Ale bohužiaľ, tejto jari dominuje práve táto luxusná farba. Milovali ju králi a kráľovné, milovať by ste ju mali aj vy. Do ulíc môžete vyraziť celá v zlatej, pričom sa nemusíte báť, že touto žiarivou farbou oslepíte okoloidúcich. Ak je tej zlatej farby na vás veľa, tak jej najlepším priateľom bude čierna. Presne, skombinujte vašu zlatú blúzku napríklad s čiernymi džínsami a pamätajte pritom, že zlatá na oblečení a doplnkoch už nepatrí len na večer a na rôzne spoločenské podujatia, ale pokojne ju môžete nosiť počas celého dňa.

Odhalené ramená

Jarné trendy

Ak túžite byť sexy, nemusíte hneď siahať po hlbokých výstrihoch a extra obtiahnutých kúskoch. Na to, aby ste boli zvodné a popritom trendové stačí, ak si zaobstaráte top alebo šaty s odhalenými ramenami. Zaručene sa budete cítiť (aspoň od pása nahor) ako temperamentná Carmen. Na jar bude ideálny biely top v kombinácii so zvonovými džínsami s vysokým pásom.

Zvony aj na rukávoch

Jarné trendy

Poznáte to, móda sa vracia a s ňou ožívajú zabudnuté veci. Aby ste si zaobstarali blúzky, topy alebo šaty so zvonovými rukávmi, nemusíte hneď utekať do obchodov s oblečením. Stačí, ak len otvoríte skrine a pohľadáte spomínané veci so zvonovými rukávmi, ktoré dávno prestali byť IN a odložili ste si ich na neskôr. Teraz ich využijete opäť naplno.

Šaty na nohaviciach?

Jarné trendy

Trošku nezvyčajné, ale prečo nie? Bežne nevídate nosiť šaty na nohaviciach, ale verte, že to funguje. Vedia to aj zahraničné módne ikony, čo nám pravidelne dokazujú na Pintereste. Aby sa dali nosiť na nohaviciach, použite ich radšej v kratšej dĺžke alebo aspoň po kolená. Výborné sú šaty v tvare písmena A, ktoré majú pevnejší tvar. Pokiaľ ide o nohavicový strih, tak nohavice, prípadne džínsy by mali byť čo najužšieho strihu a siahajúce tesne nad členky. K tomu už len napasujete špicaté lodičky, ktoré vám predĺžia nohy a outfit je hotový.


Text: Pubo
Foto: Pubo, pixabay

Tagy

zvonové nohavice džínsy blúzky zlatá farba odhalené ramená