DOPRAVA ZADARMO NAD 60 € | DODANIE V PRACOVNÝCH DŇOCH DO 24 HOD. | BEZPLATNÁ VÝMENA TOVARU | ZĽAVA 10 % NA PRVÝ NÁKUP

Vrátenie a výmena tovaru

BEZPLATNÁ VÝMENA TOVARU:

Zakúpili ste si tovar a nie je Vám dobrá veľkosť? Žiadny problém! Využite našu možnosť bezplatnej výmeny tovaru. Ako na to?  Kontaktujte nás na našej mailovej adrese : admin@vyzerajdobre.sk alebo telefonicky na čísle 0948 618 018 a informujete nás o tom, že máte záujem o bezplatnú výmenu tovaru. Odošleme Vám po dohode kuriérom výmenný balík s tovarom v inej veľkosti, prípadne iného strihu. V obálke, ktorá Vám bude doručená, bude okrem tovaru vložená aj spätná obálka s nalepeným štítkom do ktorej zabalíte tovar ktorý chcete vrátiť a podáte ho kuriérovi. Výmena je bezplatná, bez dlhého čakania a státia v radoch na pošte.

VRÁTENIE TOVARU:

Tovar zakúpený v internetovom obchode VyzerajDobre.sk môžete vrátiť bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru alebo od doručenia oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy. Vrátený tovar musí byť nepoškodený a riadne zabalený, nesmie byť použitý, nosený a nesmú byť z neho odstránené visačky.

AKO NA TO:

1. Vyplňte formulár na vrátenie tovaru a vložte ho do balíka spolu s vráteným tovarom a kópiou daňového dokladu o kúpe.
2. Vyplňte svoju adresu a ako doručovaciu adresu uveďte: REZZIDENT s.r.o, Pribinova 1a, 920 01 Hlohovec
3. Balík odošlite prosím na našu adresu poštou alebo kuriérom.

Tovar prosím neposielajte na dobierku, v takom prípade nebude prevzatý! Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy alebo odo dňa prijatia vráteného tovaru. Vrátenie peňazí sa uskutočňuje bankovým prevodom na účet kupujúceho. Náklady na dopravu pri vrátení tovaru znáša kupujúci alebo môžete využiť našu ponuku na výmenu alebo vrátenie tovaru zdarma.

 

VRÁTENIE TOVARU ZDARMA:

Nie ste si istí strihom, veľkosťou alebo farbou? Ak si u nás objednáte viac vecí (napríklad viac farieb, veľkostí či viac strihov riflí...) a vyberiete si tovar v minimálnej hodnote 100 eur, ostatný tovar môžete až do 30 kalenárnych dní vrátiť ZDARMA - a my vám preplatíme aj poštovné pri zaslaní balíku späť k nám.

AKO NA TO:

1. Vyplňte formulár na vrátenie tovaru a vložte ho do balíka spolu s vráteným tovarom a kópiou daňového dokladu o kúpe.
2. Vyplňte svoju adresu a ako doručovaciu adresu uveďte: REZZIDENT s.r.o, Pribinova 1, 920 01 Hlohovec
3. Balík odošlite prosím na našu adresu poštou alebo kuriérom.

Tovar prosím neposielajte na dobierku, v takom prípade nebude prevzatý!
 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.