Otázky a odpovede

1. Vybral/a som si tovar v eshope VyzerajDobre.sk, kedy ho budem mať doma?
Všetok tovar, ktorý predávame máme skladom. Tovar posielame v pracovných dňoch ihneď po Vašej objednávke. Potom záleži iba od vami zvolenej formy doručenia. Štandardná doba dodanie tovaru kuriérom GLS je v pracovných dňoch 24 hodín od Vašej objednávky zadanej do 16:30. Objednávka zadaná po 16:30 je odoslaná až na druhý deň. Zásielka odoslaná poštou má dobu dodania 1 až 3 pracovné dni.

2. Ako ušetrím na doprave?
Ideálny spôsob je, ak si objednáte tovar za viac ako 20 eur a vyberiete v nákupnom košiku spôsob doručenia - Slovenská pošta a doručenie máte ZDARMA.

3. Neviem si vybrať správny strih nohavíc?
Môžete nám napísať na adresu : admin@vyzerajdobre.sk prípadne nás kontaktovať telefonicky 0948 618 018 a veľmi ochotne Vám  poradíme. Alebo si jednoducho vyberte viac strihov a veľkostí a ponechajte si tovar v hodnote aspoň 100 eur a poštovné za ostatné veci, ktoré nám vrátite, vám preplatíme. Viac informácii o vrátení tovaru zdarma.

4. Chcel/a by som doručený tovar vymeniť za iný.

Využite našu možnosť bezplatnej výmeny tovaru. Ako na to?  Kontaktujte nás na našej mailovej adrese : admin@vyzerajdobre.sk o tom že máte záujem o bezplatnú výmenu tovaru. Odošleme Vám po dohode kuriérom výmenný balík s tovarom v inej veľkosti prípadne iného strihu. V obálke ktorá Vám bude doručená bude okrem tovaru vložená aj spätná obálka s nalepeným štítkom do ktorej zabalíte tovar ktorý chcete vrátiť a podáte ho kuriérovi. Výmena je bezplatná, bez dlhého čakania a státia v radoch na pošte.


5. Vrátil/a som tovar, kedy môžem očakávať vrátenie peňazí?
Peniaze vám vrátime bankovým prevodom na váš učet obratom, najneskôr do 7 pracovných dní potom, ako dostaneme vrátený tovar.