DOPRAVA ZADARMO NAD 60 € | DODANIE V PRACOVNÝCH DŇOCH DO 24 HOD. | BEZPLATNÁ VÝMENA TOVARU | ZĽAVA 10 % NA PRVÝ NÁKUP

Otázky a odpovede

1. Vybral/a som si tovar v eshope VyzerajDobre.sk, kedy ho budem mať doma?
Všetok tovar, ktorý predávame máme skladom. Tovar posielame v pracovných dňoch ihneď po Vašej objednávke. Potom záleži iba od vami zvolenej formy doručenia. Štandardná doba dodanie tovaru kuriérom prepravnej spoločnosti GLS je v pracovných dňoch 24 hodín od Vašej objednávky zadanej do 16:30. Objednávka zadaná po 16:30 je odoslaná až na druhý deň. Zásielka odoslaná Slovenskou poštou má dobu dodania 1 až 3 pracovné dni.

2. Ako ušetrím na doprave?
Ideálny spôsob je, ak si objednáte tovar za viac ako 20 eur a vyberiete v nákupnom košiku spôsob doručenia - Slovenská pošta a doručenie máte ZDARMA. V prípade že si objednáte tovar v hodnote viac ako 50 eur máte u nás ZDARMA všetky spôsoby dopravy zdarma.

3. Neviem si vybrať správny strih nohavíc?
Môžete nám napísať na adresu : admin@vyzerajdobre.sk prípadne nás kontaktovať telefonicky 0948 618 018 a veľmi ochotne Vám  poradíme. Alebo si jednoducho vyberte viac strihov a veľkostí a ponechajte si tovar v hodnote aspoň 100 eur a poštovné za ostatné veci, ktoré nám vrátite, vám preplatíme. Viac informácii o vrátení tovaru zdarma.

4. Chcel/a by som doručený tovar vymeniť za iný.

Využite našu možnosť bezplatnej výmeny tovaru. Ako na to?  Kontaktujte nás na našej mailovej adrese : admin@vyzerajdobre.sk o tom že máte záujem o bezplatnú výmenu tovaru. Odošleme Vám po dohode kuriérom výmenný balík s tovarom v inej veľkosti prípadne iného strihu. V obálke ktorá Vám bude doručená bude okrem tovaru vložená aj spätná obálka s nalepeným štítkom do ktorej zabalíte tovar ktorý chcete vrátiť a podáte ho kuriérovi. Výmena je bezplatná, bez dlhého čakania a státia v radoch na pošte.


5. Vrátil/a som tovar, kedy môžem očakávať vrátenie peňazí?
Peniaze vám vrátime bankovým prevodom na váš učet bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia Vášho oznámenia alebo vrátenia tovaru na našu adresu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.